HALKBANK ÜRETEN KADINLAR YARIŞMASI

04 Ekim 2023

Organizasyon yapısını güçlendirerek tüm finansal süreçlerde kadın girişimcilere avantajlı hizmetler sunmak hedefiyle “Kadın Girişimci Bölüm Müdürlüğü”nü  kuran Halkbank, Üreten Kadının Bankası olmak ve ülkemizde  Kadın Girişimciliği oranını arttırmak misyonu ile hareket etmektedir.

Üstlendiği bu rolle kadın girişimciliği ekosistemine önemli bir katkı sağlayan ve girişimci kadınlarımıza destek olan Halkbank, şimdi de girişimci kadınları cesaretlendirmek, projelerini hayata geçirmelerine destek olmak amacıyla “Halkbank Üreten Kadınlar Yarışması”nı organize ediyor.

7 coğrafi bölgemizden kadın girişimcilerin katılım göstereceği projede; inovasyon ve markalaşma ile ön plana çıkmış, bulunduğu yöreye katkı sağlamış, yöredeki diğer kadın girişimciler için ilham kaynağı olmuş, sıfır atık yaklaşımı ile öne çıkmayı başarmış veya bu nitelikleri ihtiva eden projeye sahip, sürdürülebilirlik yönünde somut adımlar atmış kadın girişimciler değerlendirilerek ödüllendirilecektir. Başvuru ve detaylar için https://www.halkbank.com.tr/tr/ureten-kadinlar/ureten-kadin-toplantilari/halkbank-ureten-kadinlar-yarismasi.html link' e tıklayınız.